facebookyoutube

Przewiń niżej

Wyłączny dystrybutor w polsce

Mini żurawie

Teleskopowy mini żuraw na gąsienicach z podporami

Mini picker

Samobieżny dźwig elektryczny typu Pick & Carry (podnieś i przenieś)

Teleskopowe żurawie gąsienicowe

Teleskopowy żuraw
na gąsienicach z kabiną

Przegubowe żurawie gąsienicowe

Przegubowy żuraw na gąsienicach z podporami

Dodatkowy osprzęt

Urządzenia do podnoszenia
i przenoszenia innych materiałów

Narzędzia próżniowe VIAVAC

Przyssawki do płyt
warstwowych i szklanych

Globalny lider na rynku

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.

więcej

Firma Jekko, położona w samym sercu włoskiego bieguna przemysłowego, łączy najlepsze tradycje włoskiej produkcji z innowacyjnymi rozwiązaniami, eksportując je na wszystkie kontynenty.

Sektory zastosowań

zobacz wszystkie

Aktualności

19.01.2018

Będziemy na targach budowlanych Budma!

W dniach 31.01 - 02.02 będziemy na targach budowlanych BUDMA, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jako Viavac i Jekko będziemy tam na stoisku nr. 33 w pawilonie 8. Podczas trwania targów będzie można uzyskać rabat nawet do 20% na nasze mini żurawie. W trakcie wydarzenia będziemy prezentować model SPX1040 z manipulatorem hydraulicznym i możliwością sterowania pilotem, a także SPX312.

Promocja z rabatami trwa do 31.03.2018 roku. Szczegółowych informacji udzielimy mailowo, telefonicznie lub na samym wydarzeniu.

więcej

15.12.2017

Nowy JF545, ewolucyjne doskonalenie modelu.

Ostatnia nowość w rodzinie produktów Jekko, która rewolucjonizuje tradycyjny system podnoszenia umieszczając na gąsienicach to, co wcześniej było zawsze montowane na wózku: przegubowy żuraw.

Mariaż dwóch różnych koncepcji w branży urządzeń do podnoszenia, otwierający nowe horyzonty i oferujący nowe możliwości zastosowania. To ta perspektywa dała początek koncepcji nowej maszyny Jekko JF545. Model ten został niedawno zaprezentowany na rynku z jasno określonym celem: zbliżenia i przekształcenia branży mini dźwigów i dźwigów przegubowych. Nowy JF – zaprojektowany przez włoską spółkę z Treviso, światowego lidera w produkcji mini dźwigów, we współpracy z Fassi – zmienia tradycyjny system podnoszenia wstawiając na gąsienice to, co do tej pory zawsze było naturalnie montowane na wózku - przegubowy żuraw.

Jak zwykle, gdy zmienia się perspektywa,można dostrzec całkowicie nowe obszary, możliwości, potencjał oraz nieograniczone zastosowania dla urządzenia, które łączy w sobie najmocniejsze strony różnych maszyn.

„Kultura budowania mini dźwigów” – wyjaśnia Diego Tomasella, Dyrektor Generalny Jekko – „robi ważny krok w kierunku dźwigów przegubowych, dzięki zaprezentowaniu tego innowacyjnego produktu, który jest prosty w użyciu iznajduje się w zasięgu szerszego rynku, ciągle szukającego nowych rozwiązań, zwłaszcza w obszarze utrzymania urządzeń i serwisu, w coraz bardziej kompleksowym kontekście logistycznym i środowiskowym”.

więcej

30.05.2017

II Międzynarodowy Zjazd Dealerów

Drugi zjazd dealerów Jekko odbył się w dniach 18 i 19 maja 2017 r.

Dealerzy z całego świata przyjechali do miejscowości Jesolo we Włoszech, nadmorskiego miasteczka oddalonego o 45 minut od siedziby naszej firmy.

Celem spotkania było osiągnięcie harmonii w grupie dealerów, stworzenie warunków do dzielenia się doświadczeniami, a w rezultacie poszerzenie wzajemnej wiedzy. Cel ten został osiągnięty ze względu na uczestnictwo wszystkich 30 dystrybutorów (60 osób) z całego świata.

W pierwszym dniu spotkania podsumowaliśmy obecną sytuację na rynku mini dźwigów oraz określiliśmy tendencje rynkowe na kolejne 5 lat. Zaprezentowaliśmy również trzy nowe dźwigi JF, przegubowe żurawie gąsienicowe realizowane we współpracy z firmą Fassi.

Wieczorem wszyscy uczestnicy zjazdu wraz z zespołem Jekko zjedli kolację na łodzi, pływając po weneckich kanałach.

Podczas drugiego dnia dystrybutorzy mieli okazję zwiedzić nasz nowy zakład produkcyjny. Zakład Godega di S.U., który ma być wykorzystywany jako dział montażu, zajmuje powierzchnię 12 tys. metrów kwadratowych (w tym 4 tys. pod dachem), powiększając teren zakładu w Colle Umberto, gdzie mieści się głównasiedziba firmy z biurami administracyjnymi i handlowymi oraz dział stolarni.

Podczas prezentacji mieliśmy okazję przedstawić nowe modele JF-545, JF-30, JF-40, jak również nowy MPK-05.

Zjazd zakończył się wspólną kolacją wszystkich dealerów w klubie Jesolo.

Spotkanie okazało się niespodziewanym sukcesem: wszyscy dealerzy wykazali duże zaangażowanie i entuzjazm biorąc udział w pracach zaplanowanych na te 2 dni i prezentując realny optymizm, również jeśli chodzi o przyszłość Jekko.

więcej

Zadowoleni klienci

Kontakt Skontaktuj się z naszym oddziałem w Wolsztynie.

JEKKO Polska Sp. z o.o.

Adres:
ul. Przemysłowa 2
64-200 Wolsztyn

Telefon kontaktowy:
+48 68 347 58 58

E-mail:
jekko@jekko.com.pl 

Newsletter

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco!