Czy mini żurawie to dobre urządzenia dla przemysłu wiertniczego?

Opublikowano dnia 5 października 2023 Kategoria:

Mini żurawie to sprzęt, który jest bardzo wydajny – nic więc dziwnego, że coraz więcej osób z niego korzysta. Mogą one również zastępować urządzenia wiertnicze; działają w sposób precyzyjny i można do nich bez problemu doczepić różne urządzenia dodatkowe. Czy maszyny wiertnicze mogą być zastąpione przez mini żurawie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Mini żurawie a urządzenia wiertnicze

Mini żurawie to urządzenia, które są nieustannie unowocześniane. Rosnące potrzeby związane z rozwojem budownictwa, a także duże zainteresowanie tymi maszynami sprawia, że chętniej wdraża się innowacyjne rozwiązania. Mini żurawie zapewniają bezpieczną, a przede wszystkim efektywną pracę przy niewielkim udziale pracowników. Oznacza to równocześnie, że mogą być oni odciążeni, a cały proces budowlany na tym nie traci.

Mini żurawie na placu budowy wykorzystywane są przede wszystkim do zadań precyzyjnych – na przykład zamontowania okien. Nie tylko budownictwo zyskuje na inwestycji w tego typu sprzęt. Nie sposób nie wspomnieć o tym, jak ważną funkcję pełnią mini żurawie w przemyśle wiertniczym. Wykonywanie odwiertów to zadanie wymagające dokładności. Zdarza się często, że konieczność wykonania odwiertu zachodzi w miejscach niedostępnych. Kopanie tuneli metra, instalacji wodnej, kanalizacyjnej, a także wielu innych, często komplikuje się z uwagi na niedostateczną ilość miejsca. Standardowe koparki czy maszyny wiertnicze mogą uszkodzić więcej przestrzeni, niż jest to w istocie potrzebne. Innowacyjny mini żuraw może na szczęście wykonywać tego typu procesy, stąd zapotrzebowanie na niego w przemyśle wiertniczym jest coraz większe.

Maszyny wiertnicze w zasięgu ręki, czyli firma Jekko

Wspomnieliśmy już, że mini żurawie to wyjątkowo zwrotne oraz precyzyjne maszyny, które można wykorzystywać w różnych dziedzinach przemysłu. W przypadku konieczności odwiertów w procesie budowlanym, nie trzeba szukać innych rozwiązań – mini żuraw z pewnością wykona niezbędne przekształcenia terenu.

Jeśli interesują Cię takie niezawodne maszyny, jak mini żuraw budowlany, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Firma Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, skąd może bez trudu obsługiwać klientów z całej Polski. Nasza oferta obejmuje nie tylko mini żurawie, ale również wiele innych maszyn. Proponujemy zainteresowanym zakup mini podnośników, a także mini żurawi przegubowych, które można uzyskać praktycznie od ręki.

Dysponujemy także niezbędnym osprzętem, który umożliwia właśnie wykonywanie rozmaitych prac budowlanych. Dostępne u nas mini żurawie można kupić lub wynająć. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem robimy wszystko, by współpraca z nami była dla klientów wyłącznie źródłem zadowolenia. Nasze usługi są więc kompleksowe – proponujemy transport zamówionych sprzętów, ich ewentualny serwis, a także profesjonalne szkolenia dla operatorów. Służymy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy z nami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Jekko – gwarantujemy najwyższą jakość usług.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative