Dźwig 20 ton

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Oferujemy dźwig 20 ton na wynajem bądź zakup wszystkim firmom budowlanym i wykończeniowym, które potrzebują niezawodnych i solidnych maszyn do usprawnienia swoich prac i odciążenia pracowników. W asortymencie posiadamy dźwigi oraz żurawie, które potrafią przenosić różne materiały niezależnie od ich ciężaru, kształtu i wielkości. Dodatkowo maszyny są kompaktowe oraz wyposażone w wysokiej jakości akumulatory. Dzięki nim można używać podnośników przez wiele godzin na terenie, na którym jest ciężki dostęp do prądu. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub kupnem naszych dźwigów, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych modeli, dlatego możesz liczyć na wysokie bezpieczeństwo podczas używania dźwigów 20 ton Jekko.

Dźwig 20 ton gdzie się przydaje i dlaczego warto go wynająć?

Dźwig 20t to świetne narzędzie do tego, aby usprawnić wszelkie prace budowlane lub wykończeniowe bez konieczności angażowania wielu pracowników. Możliwość wynajęcia maszyny z dedykowanych chwytakiem umożliwia przenoszenie różnych materiałów oraz ich instalacje. Dźwig 20 ton sprawdza się przy montażu oszklenia na biurowcach, budowaniu ogrodu zimowego czy układaniu towaru w halach magazynowych.

Kompaktowe modele bez problemu poruszają się na małych metrażach, a także mogą przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami. Decydując się na jego wynajem, każda firma docenia wysoką jakość wykonania, intuicyjną obsługę oraz niezawodność i trwałość. Wbudowany akumulator o dużej mocy i pojemności gwarantuje nieprzerwaną pracę podczas dnia. Brak okablowania to kolejna zaleta, która charakteryzuje nasze produkty. Doskonale wiemy, jak ważna jest praktyczność i funkcjonalność na placach budowy.

Inwestycja w najlepsze dźwigi na rynku

Nasze produkty powstają we Włoszech pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają na innowację i wychodzą naprzeciw wymaganiom klientów. Przez to, że analizujemy potrzeby rynku budowlanego, jesteśmy w stanie wyprodukować maszyny, które są konkurencją pod względem parametrów, wielkości oraz jakości.

Mini dźwigi oraz mini żurawie po zakupie są objęte serwisem pogwarancyjnym, który obejmuje między innymi wymianę części. Inwestując w produkty Jekko zobaczysz, jak łatwo można przeprowadzić szereg prac w różnych branżach. Wszystkie elementy wykorzystywane do ich produkcji objęte są normą EN 13000. Bezpieczeństwo oraz niezawodność to dwa najważniejsze aspekty, którymi kierujemy się na co dzień, rozwijając nasz asortyment.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative