II Międzynarodowy Zjazd Dealerów

Opublikowano dnia 30 maja 2017 Kategoria:

Drugi zjazd dealerów Jekko odbył się w dniach 18 i 19 maja 2017 r.
Dealerzy z całego świata przyjechali do miejscowości Jesolo we Włoszech, nadmorskiego miasteczka oddalonego o 45 minut od siedziby naszej firmy.
Celem spotkania było osiągnięcie harmonii w grupie dealerów, stworzenie warunków do dzielenia się doświadczeniami, a w rezultacie poszerzenie wzajemnej wiedzy. Cel ten został osiągnięty ze względu na uczestnictwo wszystkich 30 dystrybutorów (60 osób) z całego świata.
W pierwszym dniu spotkania podsumowaliśmy obecną sytuację na rynku mini dźwigów oraz określiliśmy tendencje rynkowe na kolejne 5 lat. Zaprezentowaliśmy również trzy nowe dźwigi JF, przegubowe żurawie gąsienicowe realizowane we współpracy z firmą Fassi.
Wieczorem wszyscy uczestnicy zjazdu wraz z zespołem Jekko zjedli kolację na łodzi, pływając po weneckich kanałach.
Podczas drugiego dnia dystrybutorzy mieli okazję zwiedzić nasz nowy zakład produkcyjny. Zakład Godega di S.U., który ma być wykorzystywany jako dział montażu, zajmuje powierzchnię 12 tys. metrów kwadratowych (w tym 4 tys. pod dachem), powiększając teren zakładu w Colle Umberto, gdzie mieści się głównasiedziba firmy z biurami administracyjnymi i handlowymi oraz dział stolarni.
Podczas prezentacji mieliśmy okazję przedstawić nowe modele JF-545, JF-30, JF-40, jak również nowy MPK-05.
Zjazd zakończył się wspólną kolacją wszystkich dealerów w klubie Jesolo.
Spotkanie okazało się niespodziewanym sukcesem: wszyscy dealerzy wykazali duże zaangażowanie i entuzjazm biorąc udział w pracach zaplanowanych na te 2 dni i prezentując realny optymizm, również jeśli chodzi o przyszłość Jekko.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative