Globalny lider na rynku

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.

Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Główna siedziba firmy mieści się w Colle Umberto w prowincji Treviso, zajmując powierzchnię 15 tys. metrów kwadratowych, w tym 6 tys. pod dachem. Jekko eksportuje pełną gamę swych urządzeń, sprzedając je na wszystkich kontynentach przez sieć ponad 35 autoryzowanych dealerów. Nasze produkty są skonstruowane w taki sposób, by spełniały specyficzne wymagania klientów i przeznaczone do pracy w trudno dostępnych miejscach, na ograniczonej powierzchni. Kompaktowe rozmiary pozwalają na przejazd urządzeń przez standardowe lub podwójne otwory drzwiowe, w zależności od modelu.

Mała waga i niewielkie wymiary w niczym nie umniejszają nośności czy zasięgu pracy urządzeń, przynosząc znaczne korzyści podczas obsługi zarówno podczas pracy pod dachem, jak i na otwartym terenie.

Jekko oferuje kompletną linię modeli wyposażonych w silniki wysokoprężne, silniki elektryczne lub akumulatory oraz szeroki wachlarz wyposażenia jak haki lub wysięgniki pomocnicze, manipulatory chwytające do rur i belek, podnośniki próżniowe do tafli szkła oraz trawersy. Wszystkie narzędzia są w pełni zintegrowane z funkcjonalnością i zabezpieczeniami podstawowej maszyny. Jekko niezmiennie stawia na badania i rozwój swoich produktów, bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi przepisami – zwłaszcza z normą EN 13000 – aby oferować swoim klientom innowacyjne i bezpieczne urządzenia.

Specyficzne cechy

Zespół

Jekko składa się z młodego i wykwalifikowanego zespołu, którego innowacyjny sposób myślenia i skłonność do ciągłego doskonalenia są jednymi z najważniejszych celów firmy.

Produkty

Mini żurawie Jekko są bezpieczne i technologicznie zaawansowane, w których inwestycja szybko się zwraca.

Wyprodukowane we Włoszech

Od projektowania do montażu, od komponentów po dostawców, nasze produkty są w 100% wyprodukowane we Włoszech.

Międzynarodowa sieć

Jekko jest obecny na pięciu kontynentach poprzez sieć ponad 35 dealerów.

Serwis pogwarancyjny

Szybka i niezawodna obsługa posprzedażna firmy Jekko oferuje zarządzanie częściami zamiennymi online i gwarancją oraz zespół ds. Szkoleń technicznych.

Innowacja

Produkty Jekko są najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem, ponieważ wynikają z poszukiwań, badań i głębokiej znajomości potrzeb rynku.

WizjaCo chcemy zrobić

Chcemy, aby świat dźwigów ewoluował poprzez ciągłe innowacje technologiczne. Chcemy obsługiwać duże ładunki za pomocą małych maszyn.

MisjaCo robimy

Umożliwiamy wykorzystanie innowacyjnych technologii do przenoszenia i podnoszenia materiałów w wąskich i trudno dostępnych miejscach na całym świecie.

WartościW co wierzymy

Dążymy do zadowolenia klienta poprzez bliskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku: od aktywnego słuchania wymagań klienta do dostarczania niezawodnego, bezpiecznego, innowacyjnego i wysokiej jakości produktu.

JEKKO Polska Sp. z o.o.

CENTRALA
ul. Przemysłowa 2
64-200 Wolsztyn

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
Okunin 21, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki 

Telefon kontaktowy:
+48 68 347 58 58

E-mail:
jekko@jekko.com.pl

 

Newsletter

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco!