Lekki i potężny, nowy JF365

Opublikowano dnia 11 września 2018 Kategoria:

Po sukcesie JF545, debiutuje nowy, jeszcze bardziej konkurencyjny, lepiej działający i lżejszy, dzięki braku przeciwwagi, model.
Innowacyjna i rewolucyjna firma Jekko nie wykazuje oznak zatrzymania, a po komercyjnym sukcesie JF545 rynek widzi pojawienie się nowego JF365. Model, który ponownie interpretuje koncepcję swojej „wielkiej siostry”, ale stawia nowe wyzwania pod względem wydajności, kompaktowego rozmiaru, wielu aplikacji i wszechstronności.
JF365 reprezentuje dalszą ewolucję gatunku: jest jeszcze bardziej konkurencyjny pod względem zwartości i osiągów, dzięki braku przeciwwagi.
„Po sukcesie JF545 – wyjaśnił Alberto Franceschini, kierownik sprzedaży w firmie Jekko – postanowiliśmy utrzymać ten sam format i tę samą konfigurację, zastępując element dźwigu jednym z najlepszych sprzedawców Fassi, JF365, który działa w taki sam sposób, jak 545, ale bez zdejmowanej przeciwwagi, co powoduje, że bardziej kompaktowy i lżejszy dźwig zapewnia taką samą wydajność.”
Zredukowana masa i wymiary JF365 pozwalają działać w ciasnych przestrzeniach, takich jak centra miast, w sektorze przemysłowym, w wąskich miejscach pracy lub w szczególnych sytuacjach podnośnikowych w pobliżu ścian, ponieważ obrót ogranicza się do obszaru maszyny bez dużej przeciwwagi.
JF365 ma stałą podstawę o ładowności 3 ton. Oferuje takie same opcje, jak JF545: proporcjonalny sterownik radiowy, aktywację hydrauliczną akcesoriów, kontrolę stabilności z nieskończonymi możliwościami stabilizacji, 1 mniejszy i lżejszy wysięgnik, który umożliwia instalację platformy na ramieniu głównym.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative