Mini żurawie Poznań

Potrzebne są Ci profesjonalne dźwigi w Poznaniu? Postaw zatem na sprawdzone mini żurawie Jekko. Znajdziesz u nas zarówno modele teleskopowe, przegubowe, a także mini pickery — jest w czym wybierać! Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem dźwigów na określoną liczbę dni. Druga z opcji z pewnością przypadnie Ci do gustu, jeżeli sporadycznie wykorzystujesz dźwigi i nie chcesz w nie inwestować. Odkryj potencjał nowej technologii, postaw na niezawodne rozwiązania i skontaktuj się z nami. Adres e-mail oraz numer telefonu znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Mini dźwigi Poznań

Usługi dźwigowe w Poznaniu stoją na wysokim poziomie. Jeżeli nie chcesz odbiegać od konkurencji, to postaw na oferowane przez nas urządzenia, które pozwolą Ci szybciej realizować projekty i odciążą fizycznie Twoich pracowników. Bez względu na to, czy reprezentujesz firmę budowlaną, czy też zajmującą się wykańczaniem budynków, mini żurawie Jekko (dostarczane przez nas także na teren Poznania) zaskoczą Cię pod wieloma względami. Przede wszystkim:

  • jako dystrybutor mini dźwigów zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas maszyny świetnie radziły sobie na nierównych, wymagających terenach. Dzięki stabilizatorom odnajdą się nawet na placu budowlanym,
  • nasze dźwigi to sprzęty kompaktowe. Nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w transporcie oraz magazynowaniu. Z powodzeniem większość modeli można także wykorzystać w pomieszczeniu,
  • decydując się na wynajem dźwigów Jekko w Poznaniu masz pewność, że spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz jakości. Ich okablowanie ukryte jest pod wytrzymałą i estetyczną obudową, panele sterujące są wodoodporne, a wysięgniki mają amortyzację, dzięki której działają płynnie,
  • decydując się na kupno lub wynajem żurawi w Poznaniu, możesz postawić na dodatkowy osprzęt. W Jekko dysponujemy między innymi trawersami, manipulatorami hydraulicznymi oraz manipulatorami do szyb. Pasują one do każdej maszyny, która opuściła nasz magazyn.

Chcesz wynająć mini żurawie Jekko i wykorzystać je w Poznaniu? Miej zatem świadomość, że każde wysyłane przez nas urządzenie przechodni skrupulatny przegląd oraz jest testowane.

Mini żurawie — dodatkowe usługi

Specjaliści Jekko świadczą także dodatkowe usługi dźwigowe w Poznaniu. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc, wsparcie techniczne, a także serwis w nagłych sytuacjach. Pierwszy raz chcesz wykorzystać mini żurawie? Są proste w obsłudze, a w rękach doświadczonego pracownika niezwykle wydajne. Nasi specjaliści — jeżeli masz taką potrzebę — mogą przeszkolić Twoich operatorów.

Postaw na usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz niskie koszty. Skontaktuj się z nami w celu ustalenie warunków współpracy oraz poznania wyceny. Opowiedz nam o realizowanych przez Siebie projektach, a my pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt. Chcąc poznać szczegóły oferty wystarczy zajrzeć do specyfikacji mini żurawi — znajdują się tam niezbędne dane techniczne.

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative