Mini żurawie szczecin

Poszukujesz firmy, która oferuje wynajem dźwigów w Szczecinie? Sprawdź naszą ofertę. Dźwigi z Jekko to nowoczesne urządzenia, które usprawnią pracę na placu budowy. Zapewniamy szeroki asortyment produktów — oferujemy modele o zróżnicowanych parametrach. W razie pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wysokiej klasy sprzęt — wynajem mini żurawi Szczecin

Firma Jekko dostarcza profesjonalne mini żurawie do Szczecina oraz innych miast. Czym wyróżnia się nasz sprzęt?

  • niewielkimi rozmiarami — mini żurawie Jekko dzięki swojej kompaktowości mogą być wykorzystywane na mniejszych powierzchniach;
  • odpornością na trudne warunki atmosferyczne i na wilgoć — dźwigi wyposażono w wodoodporne panele, mają również stabilizatory, które pozwalają im sprawnie działać na nierównej powierzchni;
  • precyzją działania — zabezpieczenia przed szarpnięciem sprawiają, że wysięgnik może bezpiecznie przenosić delikatne materiały i nie narażać ich na uszkodzenia;
  • bardzo prostą obsługą — zadbaliśmy o intuicyjną obsługę maszyn, z ich użytkowaniem bez problemu poradzi sobie niemal każdy operator. W razie potrzeby oferujemy także profesjonalne szkolenia dla operatorów.

Mini żurawie Szczecin — korzyści użytkowania

Jakie są zalety korzystania z mini żurawi w Szczecinie?

  • szybsze i bardziej precyzyjne prace budowlane;
  • zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa i komfortu;
  • zwiększenie efektywności;
  • ograniczenie kosztów.

Sprawna dostawa — mini żurawie Szczecin

Szybko dostarczymy mini żurawie pod wybrany adres w Szczecinie. Nie wiesz, na który sprzęt się zdecydować, potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami — chętnie wysłuchamy Twoich oczekiwań i doradzimy. Wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz świetna znajomość branży. Wiemy, jak dobrać sprzęt do różnych oczekiwań klientów.

Możesz zdecydować się na zakup lub wynajem dźwigów. Wynajęcie maszyny na czas realizacji projektu pozwala obniżyć koszty, dlatego jest opcją często wybieraną przez klientów. W razie usterki lub awarii sprzętu, zapewniamy profesjonalny serwis.

Mini żurawie oferowane przez Jekko są wykorzystywane w różnych branżach — budowlanej, szklarskiej czy produkcyjnej. Klienci cenią sobie niezawodność oraz efektywność naszych maszyn, a także ich intuicyjną obsługę. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że warto współpracować z Jekko!

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative