Mini żurawie Warszawa

Chcesz wykorzystać dźwigi w Warszawie podczas budowy, wykańczania elewacji lub do przenoszenia i transportowania ciężkich ładunków oraz materiałów? Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, to postaw na nowoczesne mini żurawie. W porównaniu do klasycznych modeli są kompaktowe, a co za tym idzie tańsze i łatwiejsze w obsłudze. Mamy Tobie do zaoferowania kilka modeli, a w tym żurawie teleskopowe, przegubowe oraz mini pickery. Niektóre wyposażone zostały w gąsienice, dzięki którym są mobilne. Możesz u nas postawić na zakup lub wynajem dźwigu w Warszawie. Każda z opcji jest kusząca — zarówno jeżeli chodzi o dostępność sprzętów, zasięg naszej firmy (żurawie dostarczymy do każdego miasta), jak i korzystne ceny.

Wielofunkcyjne dźwigi Warszawa

Obecnie usługi dźwigowe w Warszawie to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki. Jeżeli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją, a zamiast tego stać się atrakcyjnym na rynku realizatorem największych projektów, to postaw na mini żuraw Jekko. Z ich pomocą przyspieszysz prace budowlane, zadbasz o szybki transport materiałów oraz utrzymasz wysoką wydajność pracowników. Zwiększysz także poziom bezpieczeństwa, co automatycznie przeniesie się na poprawę komfortu pracy.

Kupno i wynajem dźwigów do Warszawy to dwie opcje, z których możesz skorzystać w Jekko. Oznakowane naszym logiem podnośniki z pewnością zaskoczą Cię pod wieloma względami. Na rynku wyróżniają się:

  • niewielkim rozmiarem — dzięki niemu nasz mini żuraw sprawdzi się na otwartych przestrzeniach, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Łatwo się go transportuje, magazynuje oraz ma się dostęp do wszystkich elementów podczas konserwacji,
  • szczelną, wytrzymałą i przy okazji estetyczną obudową — jako dystrybutor mini dźwigów zadbaliśmy o każdy z tych aspektów. Dzięki temu oferowane mini żurawie są niezawodne i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, panujące na placach budowy. W celu wzmocnienia ochrony, zastosowaliśmy w nich także wodoodporne panele,
  • dodatkowymi udogodnieniami — dźwigi na wynajem i kupno w Warszawie Jekko są kompatybilne z naszym osprzętem, który również mamy w asortymencie. Szybko do ich ramienia można dołączyć różne manipulatory, a także trawersy,
  • dodatkowymi stabilizatorami — z ich pomocą nasze mini żurawie stabilnie osadzają się na nierównym podłożu, a ich wysięgniki działają płynnie (bez niespodziewanych wstrząsów).

Wynajem dźwigu Warszawa

Mini żuraw — wynajem do Warszawy sprzętu Jekko to prosta procedura, przez którą Cię przeprowadzimy. Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Nasi specjaliści wysłuchają Cię, a następnie pomogą dobrać dźwig o odpowiedniej mocy udźwigu oraz wysokości podnoszenia. Przed wysyłką przeprowadzimy przegląd urządzenia, dzięki czemu masz pewność, że zawsze dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Decydując się na kupno lub wynajem żurawi z Jekko, możesz także skorzystać z prowadzonych przez nas szkoleń dla operatorów, które kończą się egzaminem. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative