Mini żurawie Wrocław

We Wrocławiu dźwigi Jekko świetnie spiszą się na placach budowy, gdzie stawiane są domy jednorodzinne, bloki, hale sklepowe, a nawet wieżowce. Polecamy Ci nowoczesne mini żurawie, dzięki którym szybko rozładujesz dostawy oraz błyskawicznie przeniesiesz ciężkie materiały. Z ich pomocą zminimalizujesz czas realizacji zlecenia, zwiększysz bezpieczeństwo, a przy okazji podniesiesz komfort pracy i wydajność pracowników. Oferujemy kupno oraz wynajem żurawi we Wrocławiu. Dysponujemy dużym arsenałem, dlatego też zapewniamy pełną dostępność sprzętu i krótki czas realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania wyceny.

Nowoczesne dźwigi Jekko — dostarczamy do Wrocławia

Oferta Jekko jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się w szczególności dźwigi przegubowe, teleskopowe, gąsienicowe, a także mini żurawie, które ze względu na swoje rozmiary, mogą być wykorzystywane nawet w pomieszczeniach. Stanowią świetne wsparcie podczas prac wykończeniowych.

Mini żurawie Jekko chętnie używane są przez renomowane i duże firmy we Wrocławiu. Jako dystrybutor mini dźwigów zadbaliśmy, aby:

  • ich obudowa była szczelna, wytrzymała na wstrząsy i ewentualne uderzenia, a przy okazji estetyczna. Wszystkie czułe elementy (łącznie z panelem sterowania) są należycie osłonięte i zabezpieczone przed działaniem wilgoci,
  • miały stabilizatory, dzięki którym mogą pracować na nierównej nawierzchni — nawet przy rowach. W stabilizatory wyposażone są także mechanizmy w wyciągach, aby uniknąć niechcianych wstrząsów podczas pracy. Jest to istotne zwłaszcza podczas przenoszenia delikatnych materiałów,
  • były proste w obsłudze — kupno i wynajem żurawi to usługi, które są niezwykle popularne. Jeżeli chcesz, aby Twoi pracownicy bezbłędnie posługiwali się naszym sprzętem, to zdecyduj się na prowadzone przez nas szkolenia, kończące się egzaminem.

Decydując się na kupno albo wynajem mini żurawia we Wrocławiu, zwróć także uwagę na dodatkowy osprzęt, którym dysponujemy. Przy realizacji większych projektów szczególnie przydatne mogą okazać się:

  • profesjonalne manipulatory do szyb — z ich pomocą przetransportujesz i osadzisz okna. Bardzo ciekawym wyborem są także manipulatory VIAVAC, które pasują do oferowanego sprzętu,
  • trawersy,
  • manipulatory hydrauliczne — są niezwykle precyzyjne i idealnie nadają się do przenoszenia belek oraz rur.

Wynajem mini żurawi Wrocław

W Jekko świadczymy usługi na szeroką skalę i wspieramy firmy budowlane oraz wykończeniowe na terenie całej Polski. Wynajem żurawi do Wrocławia to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują najwyższej jakości i nie chcą inwestować w nowe maszyny. Koniecznie skontaktuj się z nami — nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji. Nie tylko odpowiedzą na nurtujące pytania, ale i pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do projektu. Służymy także wsparciem technicznym.

Dostarczane w ramach wynajmu mini żurawie na terenie Wrocławia przechodzą ścisłą kontrolę przed wysyłką. Zawsze dostarczamy do klientów sprzęt w pełni sprawny i gotowy do natychmiastowego użycia. Nasze usługi dźwigowe to pewna inwestycja.

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative