O Firmie

Globalny lider

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.

Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Główna siedziba firmy mieści się w Colle Umberto w prowincji Treviso, zajmując powierzchnię 15 tys. metrów kwadratowych, w tym 6 tys. pod dachem. Jekko eksportuje pełną gamę swych urządzeń, sprzedając je na wszystkich kontynentach przez sieć ponad 35 autoryzowanych dealerów. Nasze produkty są skonstruowane w taki sposób, by spełniały specyficzne wymagania klientów i przeznaczone do pracy w trudno dostępnych miejscach, na ograniczonej powierzchni. Kompaktowe rozmiary pozwalają na przejazd urządzeń przez standardowe lub podwójne otwory drzwiowe, w zależności od modelu.

Mała waga i niewielkie wymiary w niczym nie umniejszają nośności czy zasięgu pracy urządzeń, przynosząc znaczne korzyści podczas obsługi zarówno podczas pracy pod dachem, jak i na otwartym terenie.

Jekko oferuje kompletną linię modeli wyposażonych w silniki wysokoprężne, silniki elektryczne lub akumulatory oraz szeroki wachlarz wyposażenia jak haki lub wysięgniki pomocnicze, manipulatory chwytające do rur i belek, podnośniki próżniowe do tafli szkła oraz trawersy. Wszystkie narzędzia są w pełni zintegrowane z funkcjonalnością i zabezpieczeniami podstawowej maszyny. Jekko niezmiennie stawia na badania i rozwój swoich produktów, bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi przepisami – zwłaszcza z normą EN 13000 – aby oferować swoim klientom innowacyjne i bezpieczne urządzenia.

Specyficzne cechy

Produkty

Mini żurawie Jekko są bezpieczne i technologicznie zaawansowane, w których inwestycja szybko się zwraca.

Zespół

Jekko składa się z młodego i wykwalifikowanego zespołu, którego innowacyjny sposób myślenia i skłonność do ciągłego doskonalenia są jednymi z najważniejszych celów firmy.

made-in-italy
Wyprodukowane we Włoszech

Od projektowania do montażu, od komponentów po dostawców, nasze produkty są w 100% wyprodukowane we Włoszech.

Międzynarodowa sieć

Jekko jest obecny na pięciu kontynentach poprzez sieć ponad 35 dealerów.

Serwis pogwarancyjny

Szybka i niezawodna obsługa posprzedażna firmy Jekko oferuje zarządzanie częściami zamiennymi online i gwarancją oraz zespół ds. Szkoleń technicznych.

Innowacja

Produkty Jekko są najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem, ponieważ wynikają z poszukiwań, badań i głębokiej znajomości potrzeb rynku.

Obejrzyj wideo Odkryj potencjał produktów Jekko Odtwórz wideo
DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative