Sektory zastosowań

Nasze mini żurawie zaprojektowane są do pracy w trudno dostępnych miejscach, na ograniczonej powierzchni. Nieprzerwane działania w obszarze badań i rozwoju produktów pozwoliły wprowadzić te maszyny do wielu sektorów przemysłu.

Górnictwo, sektor naftowy, jądrowy, chemiczny, wiertniczy oraz wojskowy.

Te specyficzne branże przemysłu wymagają najwyższych standardów w zakresie dokładności, ciężaru oraz poręczności maszyn. A to dokładnie oferują mini żurawie Jekko.

Konserwacja i utrzymanie urządzeń przemysłowych

Konserwacja i utrzymanie urządzeń w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni: w centrach handlowych, na statkach, w muzeach, szkołach, halach wystawowych oraz środkach transportu, na lotniskach, boiskach, drogach, w parkach rozrywki, na cmentarzach, w domach, na kolei itp.

Budownictwo

Wykonywanie wszelkich prac budowlanych (od budownictwa mieszkaniowego do dużych obiektów publicznych i przemysłowych).

Montaż tafli szkła

Instalowanie przeszkleń oraz ścian osłonowych w budynkach i wieżowcach, przenoszenie tafli szkła i innych nieporowatych materiałów przy pomocy manipulatorów hydraulicznych i podnośników ciśnieniowych zintegrowanych z naszymi dźwigami.

...oraz wiele innych

Jekko stawia na inwestowanie w niszowe sektory, w których konieczne jest stosowanie mini dźwigów, np. kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe itp.

JEKKO Polska Sp. z o.o.

CENTRALA
ul. Przemysłowa 2
64-200 Wolsztyn

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
Okunin 21, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki 

Telefon kontaktowy:
+48 68 347 58 58

E-mail:
jekko@jekko.com.pl

 

Newsletter

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco!