Żurawie mobilne

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Żurawie mobilne Jekko to nowoczesny sprzęt udoskonalony pod względem jakości oraz trwałości i wydajności. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest praktyczność i wygoda na placach budowy podczas różnych prac wykończeniowych. Nasz mobilny sprzęt pozwala na zastosowanie go w najbardziej nietypowych miejscach oraz takich, które są ciężko dostępne. Mini podnośniki działają na intuicyjnej zasadzie obsługi. Są w stanie przenieść delikatne oraz ciężkie materiały, a tym samym odciążyć pracowników oraz przyspieszyć wszelkie prace. Poznaj naszą pełną ofertę i zdecyduj się na atrakcyjny cenowo wynajem!

Żurawie mobilne – zalety, jakie niesie ze sobą ich wynajem lub kupno

Niewielkie gabaryty samojezdnego żurawia to tylko jedna z wielu zalet, które charakteryzują nasz sprzęt Jekko. Głównie dzięki jego kompaktowej budowie wyróżnia się na rynku na tle innych podnośników. Dodatkowym plusem jest możliwość wyposażenia go w specjalne chwytaki, haki oraz podnośniki próżniowe, które dedykowane są do zastosowania do określonych materiałów.

Żurawie mobilne świetnie sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków np. w halach magazynowych. Niezależnie od tego, jakie prace wykonujesz i jakie usługi oferuje Twoja firma, warto wynająć lub w pełni zainwestować w podnośniki mobilne Jekko.

Inwestycja, która zwiększy obroty Twojej firmy oraz jakość wykonywanych prac

Wynajmując nasze żurawie mobilne, będziesz miał zagwarantowaną wygodną oraz bezpieczną pracę przy ich wykorzystaniu. Niewielkie rozmiary pozwolą na łatwy transport maszyny na miejsce oraz nie będzie ona zajmowała dużo miejsca podczas spoczynku. Wszystkie elementy, które składają się na ich budowę, objęte są normą EN 13000.

Mini dźwigi i mini żurawie nieustannie są przez nas udoskonalane. Każdy produkt wychodzi spod rąk doświadczonych specjalistów, którzy dbają o szczegóły i innowacyjność. Produkujemy z włoską jakością na Polski rynek. Kilka modeli w ofercie pozwoliło na zaspokojenie wymagań każdego klienta, niezależnie od branży.

Jak wygląda wynajem mobilnych żurawi Jekko?

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem któregoś z naszych mobilnych żurawi Jekko, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie wysłać maszynę firmą kurierską w dane miejsce lub możesz skorzystać z odbioru osobistego. Ostateczna kwota wynajmu będzie zależna od okresu oraz modelu, jaki będzie objęty usługą. Dzięki naszym działaniom nie musisz inwestować w sprzęt, który sprawdzi Ci się jedynie podczas tygodniowej pracy. Umożliwiamy tym samym korzystanie z różnych wersji w zależności od potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative