Wynajem

Istnieje możliwość wynajęcia naszych mini żurawi w całej Polsce. Byliśmy już na wielu realizacjach, co można zobaczyć w galerii poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem, skontaktuj się z nami:

Telefon kontaktowy: +48 68 347 58 58
E-mail: jekko@jekko.com.pl

 

 

Wynajem żurawi

Wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwia nam ciągły rozwój i realizację zleceń w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Mając profesjonalne zaplecze maszynowe, oferujemy wynajem żurawi gąsienicowych, przegubowych, teleskopowych i mini żurawi na terenie całego kraju. Nasz młody, dynamiczny zespół ma niezbędne kwalifikacje, aby zapewnić dostęp do rzetelnych informacji i fachowego doradztwa. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie finalizacji transakcji. Zależy nam na innowacyjności i elastyczności, dlatego w zakresie realizowanych usług do dyspozycji oddajemy wynajem mini żurawi, a także zaawansowanego sprzętu do obsługi dużych ładunków. Współpracujemy z przedsiębiorcami na różnym etapie inwestycji, a szeroka oferta urządzeń umożliwia ich właściwe dopasowanie do realizowanej usługi.

Wynajem żurawi gąsienicowych

Do niezbędnych sprzętów na placu budowy z pewnością zaliczają się żurawie, które przystosowane są do podnoszenia i przenoszenia (często wielkogabarytowych i ciężkich) materiałów w trudno dostępne miejsca. Stawiając na innowacyjność i profesjonalizm, na terenie naszego kraju oferujemy wynajem żurawi gąsienicowych. Zaawansowane parametry techniczne w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantują satysfakcję, komfort oraz bezpieczny proces wykonywanych obowiązków. Teleskopowe żurawie gąsienicowe wyposażone w kabinę operatora i nowej generacji silnik radzą sobie z pracami dźwigowymi, są niezastąpione do przenoszenia ciężkich ładunków, a także kompleksowego składowania elementów produkcyjnych. Oprócz potencjału i satysfakcjonującej stabilności sprzęt dostępny w naszej ofercie został wyposażony w dwie kamery wideo gwarantujące doskonałe pole widzenia. Znacznie ułatwiają proces sterowania z uwzględnieniem precyzji nawet w trudno dostępnych miejscach.

Przegubowe żurawie na wynajem

Wszechstronne żurawie przegubowe na wynajem oferujemy na terenie wielu polskich miast. Charakteryzują się satysfakcjonującymi parametrami umożliwiającymi udźwig do nawet 15500 kg w zależności od modelu. Wyposażone we własny napęd gąsienicowy gwarantują jeszcze większą precyzję i efektywność dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Mniejsze modele świetnie sprawdzą się zarówno do instalowania szkła, jak i szerokiego zakresu prac budowlanych. Atutem żurawi przegubowych jest ich stabilność. Innowacyjny proces sterowania ułatwia obsługę, a także pozwala na kompleksowy proces wykonywanych działań z uwzględnieniem maksymalnego obciążenia wysięgnika, maksymalnego obciążenia, odpowiedniej prędkości poruszania oraz zdolności do pokonywania wzniesień. Wskazane parametry żurawi przegubowych na wynajem są niezbędne dla zachowania komfortu i bezpieczeństwa operatora, a także precyzyjnie wykonywanych prac w odpowiednim czasie.

Wynajem żurawi teleskopowych na terenie Polski

Nowoczesna aglomeracja miejska każdego dnia mierzy się z inwestycjami mającymi wpływ na rozwój, a przez to gwarantującymi spektrum możliwości. W wielu dużych, polskich miastach prace budowlane odbywają się na szeroką skalę, dzięki czemu mamy okazję współpracować z inwestorami skoncentrowanymi na zróżnicowanych obszarach budowlanych. Wsparcie placów budowy profesjonalnym sprzętem znacznie usprawnia wykonywane obowiązki na każdym etapie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wynajem żurawi teleskopowych. Udostępniamy nowoczesny sprzęt, który nie tylko świetnie poradzi sobie w pracach związanych z dużym obciążeniem, ale również usprawni usługi mające wpływ na precyzję i efektywność w trudno dostępnych miejscach. Nie bez znaczenia pozostaje wyposażenie naszych żurawi. Satysfakcjonujące parametry oraz innowacyjne rozwiązania istotnie zmniejszają czas poświęcony na wykonywanie obowiązków, a także gwarantują wszechstronność dostępnych rozwiązań.

Wynajem kompaktowych mini żurawi

Wynajem mini żurawi cieszy się coraz większą popularnością. Sprzęt dzięki kompaktowym rozmiarom umożliwia precyzyjny manewr nawet na ograniczonej przestrzeni, co pozostaje niewątpliwym atutem. Wyposażone w nowoczesne systemy doskonale radzą sobie w najbardziej wymagających sytuacjach, zwiększając przy tym swój potencjał i efektywność. Zaletą pozostają również satysfakcjonujące osiągi mające wpływ na szybkość wykonywanej pracy oraz możliwości oferowane przez wynajęty sprzęt. Jesteśmy przekonani, że dobór odpowiedniego modelu żurawia pozwoli na usprawnienie prac budowlanych, dopasowując możliwości technologiczne do indywidualnych potrzeb. Gwarancja sukcesu i doskonałych osiągów z pewnością przełoży się na zadowolenie z właściwie ukończonej inwestycji lub konkretnego etapu budowy. Wynajem żurawi to opcja zarezerwowana dla wymagających inwestorów, którzy najbardziej cenią sobie pracę na profesjonalnym sprzęcie. W naszym parku maszynowym skupiamy się wyłącznie na zaawansowanych technologicznie maszynach, dlatego mamy pewność, że proponowane przez nas usługi sprawdzą się w każdych warunkach. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

JEKKO Polska Sp. z o.o.

CENTRALA
ul. Przemysłowa 2
64-200 Wolsztyn

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
Okunin 21, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki 

Telefon kontaktowy:
+48 68 347 58 58

E-mail:
jekko@jekko.com.pl

 

Newsletter

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco!