Mini żurawie

Teleskopowy i gąsienicowy żuraw pająk z podporami

Mini żuraw Jekko to niezawodna maszyna, która znajdzie zastosowanie na każdym placu budowy oraz w niejednej firmie produkcyjnej. Nowoczesna technologia, niewielkie rozmiary oraz wytrzymałe materiały sprawiają, że widoczny w ofercie sprzęt już dawno wyprzedził konkurencję i wyznacza nowe standardy oraz trendy. Mini żurawie Jekko można zakupić na własność, jak i wynająć. Jako dystrybutor mini dźwigów jesteśmy otwarci na potrzeby wszystkich naszych Klientów, dlatego też w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Wielofunkcyjne mini żurawie

Specjaliści Jekko zaprojektowali, a następnie wyprodukowali mini żuraw na gąsienicach oraz wariant teleskopowy na podporach. Dzięki niewielkim rozmiarom oba modele sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach. Wyposażone zostały w wodoodporne panele i świetnie radzą sobie na nierównym terenie. Żuraw teleskopowy posiada automatyczne, samopoziomujące podpory oraz zabezpieczenia, dzięki którym nie trzeba obawiać się szarpnięć (jest to niezwykle istotne przy pracy z delikatnymi materiałami). Żuraw na gąsienicach natomiast, jest w stanie udźwignąć nawet do 8 ton.

Cechą wspólną wszystkich mini żurawi jest prostota w ich obsłudze i sterowaniu. Poradzi sobie z nią każdy operator. Klienci mogą również skorzystać z dodatkowych usług Jekko i zdecydować się na szkolenia z obsługi, kończące się egzaminem. W ten sposób szybko i łatwo można podnieść kwalifikacje swoich pracowników. W rękach doświadczonego operatora mini żuraw jest dokładny, co do milimetra. Może podnosić ładunki nawet w ciasnych pomieszczeniach budynku, odciążając w ten sposób pracowników fizycznych.

Mini dźwigi i dodatkowe usługi

W Jekko zawsze możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę. Mini żuraw – wynajem lub kupno sprzętu to jedna z wielu opcji. W ramach współpracy:

  • przetransportujemy kompaktowe żurawie teleskopowe oraz samobieżne w wyznaczone miejsce, a także pomożemy je uruchomić po raz pierwszy,
  • prowadzimy serwis mobilny, aby zawsze móc wesprzeć naszych klientów,
  • prowadzimy szkolenia dla operatorów,
  • na każdym etapie służymy merytorycznym wsparciem.

Mini żurawie – wynajem lub kupno sprzętów Jekko to sprawdzona inwestycja. Nasze urządzenia wykorzystywane są na terenie całej Polski i zyskują coraz większą popularność wśród fachowców i kierowników budowy, którzy ze względu na przepisy i zdrowie swoich pracowników, szukają sprawdzonych sposobów na przenoszenie oraz unoszenie ciężkich elementów. Każdy mini żuraw Jekko ma określony w parametrach udźwig, obszar stabilizujący, czy też zasięg. Skontaktuj się z naszymi pracownikami – pomogą Ci wybrać sprzęt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zaprezentowane w tej kategorii mini żurawie budowlane Jekko są uniwersalne. Większość modeli można także wyposażyć w dodatkowy osprzęt, który usprawnia różne prace budowlane. W ofercie posiadamy chociażby: manipulator hydrauliczny, manipulator do szkła (z jego pomocą można wstawiać okna) oraz trawersy. Więcej informacji o poszczególnych produktach znajdziesz na naszej stronie – możesz także zapytać o nie naszych specjalistów.

Popularność mini żurawi

Na przestrzeni lat, sprzęt budowlany doznał ogromnej transformacji. Rozwój technologiczny przyspieszył projektowanie coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich są mini żurawie oraz mini dźwigi, których wynajem cieszy się coraz większą popularnością w branży budowlanej oraz przemysłowej.

Mini żuraw | dźwig – profesjonalny sprzęt

Choć mini dźwig żuraw jest mniejszy od swojego standardowego odpowiednika, nie oznacza to, że jest mniej efektywny. Mini żurawie mogą pracować w miejscach, gdzie tradycyjne dźwigi będą miały problemy z dojazdem lub zaparkowaniem. Jest to jednym z głównych powodów, dla których mini żurawie stały się bardzo potrzebnym sprzętem na wielu budowach.

Mini żurawie na gąsienicach i mini żurawie pająk

Mini żuraw na gąsienicach to idealne rozwiązanie dla trudno dostępnych miejsc. Gąsienice zapewniają doskonałą stabilność oraz mobilność na nierównym terenie. Ponadto mini żuraw pająk ze względu na swoją kompaktową budowę, może być łatwo transportowany i szybko zainstalowany na miejscu budowy.

Mini żuraw teleskopowy

Żuraw teleskopowy jest to typ dźwigu, który może podnieść ciężki ładunek na dużą wysokość. Mini wersja tego żurawia jest niezwykle wszechstronna, dając użytkownikowi nie tylko możliwość podnoszenia ładunków, ale także umożliwiając wykonanie precyzyjnych ruchów na różne odległości. Wynajem mini żurawi to doskonała propozycja dla tych, którzy potrzebują sprzętu na określony czas i nie chcą inwestować w zakup. Oferujemy również sprzedaż urządzeń. Tutaj wszystko zależy od potrzeb klientów. Za nasze usługi zapewniamy korzystne ceny.

Minie dźwigi Jekko

Mini żurawie Jekko to sprzęt, który doceniło wielu klientów. Są to urządzenia, które cechuje wyjątkowo duża wydajność, precyzja oraz łatwość obsługi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!