Żurawie przenośne

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Potrzebne Ci niezawodne żurawie przenośne? Współpracując z nami, możesz liczyć na zaawansowane technologicznie urządzenia, które usprawnią Twoje działania budowlane. Nasza oferta to żurawie przenośne i przewoźne, które charakteryzują się wysoką jakością i są bezpieczne dla użytkowników. Urządzenia dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Różnorodność oferty – żurawie przenośne i przewoźne

Oferujemy szeroki wybór sprzętu, dzięki któremu praca stanie się prostsza. Wybieraj spośród żurawi o różnych parametrach. Z myślą o potrzebach naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty mini żurawie, które coraz częściej zdobywają uznanie na rynku. Są łatwe w obsłudze, a jednocześnie niezwykle wydajne. Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Niezawodność i bezpieczeństwo – kluczowe cechy naszych żurawi

Dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy z naszym sprzętem, dlatego każdy żuraw przewoźny i przenośny przechodzi regularne przeglądy. Dzięki temu wykonywane usługi dźwigowe zapewniają bezawaryjną pracę w różnych warunkach.

Jakie jeszcze zalety naszej oferty warto podkreślić?

  • Żurawie przenośne i przewoźne są bardzo mobilne, co umożliwia łatwe przemieszczanie się w trudno dostępnych miejscach.
  • Wszystkie nasze żurawie przewoźne wyposażono w najnowsze technologie, co gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność operacji.
  • Mamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą fachowym doradztwem.

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Różnorodność naszej oferty pozwala na znalezienie rozwiązania dopasowanego do specyfiki Twojej pracy. Nasze żurawie przenośne i przewoźne są dostępne w różnych modelach i rozmiarach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz rozwiązania idealne dla swoich potrzeb.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie współpracy, od doradztwa technicznego i wyboru sprzętu, poprzez szkolenia użytkowników, aż po serwis po zakupie.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative