Dźwig 10 ton

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Dźwig 10 ton to niezawodny sprzęt, który świetnie sprawdza się np. w magazynach i przy montażu oszklenia. Jest na tyle uniwersalny, że z jego pomocą można przenosić i instalować ciężkie materiały na wysokościach. Nasze dźwigi cechują się niewielkimi rozmiarami, a jednocześnie są w stanie przyspieszyć i usprawnić wszelkie prace. Mini podnośniki przeznaczone są do różnego rodzaju materiałów. Dzięki wyposażeniu w kilka typów uchwytów mogą przenosić ładunek zapakowany na paletach, szkła czy płyty betonowe.

Każdy model wyposażony jest w wysokiej jakości akumulatory, które pozwalają na pracę przez wiele godzin, a jednocześnie umożliwiają wykonywanie obowiązków wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupienia bądź wynajmu nowoczesnych oraz nieustannie udoskonalanych produktów.

Mini dźwigi 10 ton – przeznaczenie

Mini dźwigi Jekko, które oferujemy to kompaktowy sprzęt. Usprawniają pracę w halach magazynowych i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przenoszenie ciężkich rzeczy w dodatku na określoną wysokość. W pełni zautomatyzowane modele nie wymagają bezpośredniej obsługi ze strony pracowników. Można nimi sterować na bezpieczną odległość.

Sprzęt, który oferujemy, wyposażony jest w szeroki wachlarz elementów chwytających, przez co nadaje się do przenoszenia ciężkich palet, delikatnych szyb, rur, belek oraz innych materiałów budowlanych. Dużą zaletą naszych produktów Jekko jest ich niezawodność oraz zastosowana, nowoczesna technologia, która pozwala na poszerzanie zakresu działań. Opracowana budowa dźwigu 10 ton umożliwia przemieszczanie ciężkich materiałów przy użyciu niewielkiego sprzętu. Środek ciężkości jest tak wyważony, że zachowane jest pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Inwestycja we włoski sprzęt cechujący się wysokim bezpieczeństwem używania

Wynajmujemy oraz sprzedajemy mini dźwigi i mini żurawie, które gwarantują bezpieczną pracę. Kompaktowe modele wychodzące spod rąk ambitnego zespołu mogą być używane nawet w niewielkich pomieszczeniach. Świetnie sprawdzają się także przy montowaniu ogrodów zimowych czy innych pracach montażowych np. instalacji okien.

Od lat stawiamy na innowacyjność, wysoką jakość i trwałość produktów Jekko. Dzięki temu, że skupiamy się na mniejszym sprzęcie, może być on wykorzystany w ciężko dostępnych miejscach o ograniczonej powierzchni. Korzystają z nich małe firmy usługowe, a także większe zespoły z branży budowlanej. Nieustannie rozwijamy nasze produkty oraz asortyment, za każdym razem stawiając na obowiązujące przepisy, a szczególnie normę EN 13000.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative