Dźwig 18 ton

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Dźwig 18 ton to uniwersalny sprzęt idealny do przenoszenia i montażu różnych materiałów budowlanych. Wyposażony w kilka końcówek i uchwytów może posłużyć jako podnośnik do szkła, palet, rur i innych elementów. Świetnie sprawdza się w halach magazynowych oraz przy oszkleniu budynków. Jekko to produkty oferowane na sprzedaż lub wynajem małym oraz większym firmom, które chcą zainwestować w stabilny i niezawodny sprzęt, usprawniający wszelkie prace. Nieustannie ulepszamy nasze urządzenia, dlatego jeśli szukasz wysokiej jakości maszyn, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dostarczamy naszym klientom prosto z Włoch.

Gdzie można stosować dźwig 18 ton od Jekko?

Nasze produkty są przeznaczone zarówno do prac budowlanych na zewnątrz, jak i wewnątrz hal magazynowych. Dlatego docieramy do dużego grona klientów, którzy zajmują się różnymi usługami. Firmy wykończeniowe cenią sobie sprawność i niezawodność dźwigów, które odciążają ich kręgosłupy, a także pozwalają na dotarcie w ciężko dostępne miejsca.

Mini dźwigi sprawdzają się np. przy instalacji ogrodów zimowych, oszkleniu biurowców i innych budynków, organizacji na magazynach czy przenoszeniu ciężkich i delikatnych materiałów budowlanych na wysokość. Zastosowaliśmy wysokiej jakości akumulatory, przez co sprzęt może być stosowany przez wiele godzin w miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu lub byłoby to niepraktyczne.

Wynajem dźwigów Jekko – zainwestuj w lepszą i szybszą pracę

Korzystając z naszej oferty wynajmu możesz za atrakcyjną kwotę uzyskać niezawodny sprzęt, który pozwoli Ci przeprowadzić niezbędne prace, zachowując bezpieczeństwo. Wszystkie elementy, które składają się na modele naszego sprzętu, są zgodne z normą EN 13000. Jesteśmy globalnym liderem na rynku od 2016 roku. Z każdym rokiem udoskonalamy i wprowadzamy nowoczesne technologie do podnośników i żurawi.

Szeroki wybór zarówno modeli dźwigów 18 ton, jak i ich wyposażenia pozwala na dobre dostosowanie maszyny do rodzaju pracy. Posiadamy na stanie haki, wysięgniki pomocnicze, chwytaki do rur lub belek czy też podnośniki próżniowe, które często stosuje się do szyb lub okien. Idealne dopasowanie elementów to gwarancja bezawaryjności, sprawności w używaniu, a także czerpania przyjemności ze sterowania takiej maszyny. Jekko angażuje do pracy ambitny zespół, który codziennie pracuje nad każdym produktem. Oferujemy serwis pogwarancyjny, gdy zdecydujesz się na zakup dźwigu 18 ton lub innego sprzętu Jekko jak np. mini żurawie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i do kontaktu z nami.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative