Elektryczne żurawie

O FIRMIE

Polska siedziba Jekko zlokalizowana jest w Wolsztynie, położonym 60 km od Poznania. Mini żurawie Jekko dostarczane są na terenie całej Polski, także z magazynów pod Warszawą i Krakowem.

ZASTOSOWANIE

RODZAJE ZASTOSOWAŃ

MONTAŻ SZKŁA

MONTAŻ SZKŁA

Mini żurawie Jekko umożliwiają montaż okien i przeszkleń w domach jednorodzinnych i na wieżowcach oraz innych budynkach prywatnych i publicznych

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

Prace budowlane (od małych realizacji, po duże inwestycje)

PRZEMYSŁ

PRZEMYSŁ

Realizacje we wnętrzach i na zewnątrz: galerie handlowe, statki, muzea, szkoły, szpitale, hale wystawowe, transport, lotniska, drogi, parki, autostrady, skateparki i inne…)

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

GÓRNICTWO, SEKTORY: NAFTOWY, JĄDROWY, CHEMICZNY, WIERTNICZY I WOJSKOWY

Te specyficzne dziedziny wymagają podwyższonych standardów pod względem dokładności wykonywanych prac i bezpieczeństwa.

… I WIELE WIĘCEJ

… I WIELE WIĘCEJ

Realizujemy prace także dla niszowych sektorów, gdzie wymagane jest użycie mini dźwigów: kino, przestrzeń powietrzna, produkty luksusowe i wiele innych.

Dźwigi elektryczne to nowoczesny sprzęt, który pomoże przeprowadzić wszystkie prace budowlane i wykończeniowe sprawnie oraz bezpiecznie. Oferujemy wynajem maszyn, które wiodą prym na rynku jeśli chodzi o niezawodność, wysoką jakość oraz trwałość. Wyposażone żurawie w akumulatory o dużej mocy i pojemności mogą służyć przez cały dzień pracy na zewnątrz bądź wewnątrz budynków. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem bądź kupnem z gwarancją serwisowania, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Charakterystyka dźwigów elektrycznych – gdzie się przydają?

Elektryczne żurawie z wysięgnikami są dedykowane do transportu, przenoszenia i układania różnych towarów. Ze względu na wyposażenie w postaci kilku uchwytów mogą one podnosić palety, rury, płyty betonowe czy szyby. Dopasowana budowa do różnych warunków pozwoliła na stosowanie dźwigów elektrycznych nawet na zboczach, brzegach dróg, schodach czy w miejscach trudnodostępnych.

Nasze mini żurawie elektryczne Jekko posiadają wiele zalet. Począwszy od faktu, że są one małych rozmiarów i potrafią zmieścić się nawet w windzie lub w przejściu drzwiowym, pozwala na wszechstronne ich zastosowanie bez żadnych ograniczeń. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi mogą pracować w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu lub występuje awaria elektryczna. Niezależnie od podłoża, na którym mają być zastosowane, wszędzie będą stabilne ze względu na swoje niskie obciążenie gruntu.

Wynajem elektrycznych żurawi

Dźwigi elektryczne to nasza oferta na wynajem bądź sprzedaż w zależności od Twoich potrzeb. Posiadamy w asortymencie modele teleskopowe, krzyżowe oraz mini wersje gąsienicowe. Każde z nich wyposażone są w elementy i części wysokiej jakości oraz objęte normą EN 13000. Wysoki poziom bezpieczeństwa zachowany podczas używania elektrycznych żurawi przyciąga coraz więcej klientów, którzy chcą jednocześnie oszczędzić swój czas i siłę na placach budowy.

Serdecznie polecamy mini dźwigi elektryczne małym oraz większym firmom, które mają za zadanie montaż materiałów wykończeniowych, tarasów, stolarki okiennej lub potrzebują przetransportować ciężkie elementy. Stabilność na wysokim poziomie bez konieczności angażującego ustawiania sprzętu to zaleta, która wyróżnia nasze produkty Jekko na tle innych. Do każdego dźwigu elektrycznego dołączona jest tabela obciążeń, która wskazuje na osiągi sprzętu na konkretnej wysokości.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative