Jekko na targach BAUMA

Opublikowano dnia 12 marca 2019 Kategoria:

Główny oddział Jekko ponownie (trzy lata po ostatniej wystawie) stanie się wystawcą na targach Bauma, aby opowiedzieć zupełnie nową historię, w której nowe produkty i technologie odgrywają wiodącą rolę. Reżyser jest taki sam: młoda firma, której celem zawsze było aktywne słuchanie klientów przy jednoczesnym wdrażaniu skutecznych technologii i rzemiosła w nowej gamie produktów, która coraz bardziej staje się innowacyjna, ekologiczna i przyjazna dla użytkownika.
Powierzchnia wystawiennicza Jekko to teren pod gołym niebem, stoisko FS.903/6. Obejmie ono 512 metrów kwadratowych i zaprezentuje wszystkie nowe produkty świata Jekko: nowy JF990, hybrydową wersję modelu SPX1280HYB, pełną elektryczną baterię litową SPX532, minipickery MPK06 i MPK12, które są przełomem w sektorze utrzymania ruchu. Pokażemy także nowy i przyjazny dla użytkownika interfejs radiowych pilotów i innowacyjny system telemetryczny J-Connect dla wszystkich nowych mini żurawi Jekko.
Bauma będzie platformą startową dla nowej linii produktów, która obejmie małą wizytówkę z produktami na sprzedaż, takimi jak redukcja skali maszyny Jekko. Zostanie utworzony obszar J-Connect dla dealerów i odwiedzających, którzy będą spotykać się i analizować koncepcje telemetrii i interfejsu użytkownika.
Nowe produkty i technologie będą prezentowane w celu pokazania coraz bardziej innowacyjnej, ekologicznej i przyjaznej dla użytkownika gamy produktów.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative