SPK60 zdobywa nagrodę LLEAP Award jako innowacyjny dźwig

Opublikowano dnia 9 stycznia 2019 Kategoria:

Magazyn „Lift and Access” w grudniu 2018 roku ogłosił zwycięzców 13. edycji nagród ,,Leadership in Lifting Equipment and Aerial Platforms’’ (LLEAP), które uznały żuraw gąsienicowy SPK60 za najbardziej innowacyjny dźwig w branży podnoszenia i przenoszenia.
Cieszymy się z otrzymania tej nagrody przyznanej przez panel ekspertów, którzy ocenili zgłoszenia i produkty w oparciu o innowacyjne cechy i technologię, postrzeganą wartość, produktywność i ogólne korzyści dla branży.
SPOJRZENIE NA SPK60
SPK60 narodził się jako teleskopowy żuraw gąsienicowy z kabiną do użytku głównie w zamkniętych i trudnych miejscach, gdzie wymagana jest precyzja na poziomie milimetra i kontrolowane ruchy. Ta formuła okazała się wielkim sukcesem, dając rynkowi coś, czego mu brakowało.
Gwarantując niezwykłe osiągi i świetne wyczucie operatora, SPK60 nadaje się zarówno do precyzyjnych manewrów w ciasnych i zamkniętych przestrzeniach, jak i do operacji podnoszenia i przenoszenia w trudnym terenie. Z tego powodu SPK60 może być eksploatowany w przestrzeniach wewnętrznych poprzez wykorzystanie wysięgnika i pilota radiowego, a także na dużych budowach z operatorem w kabinie, gdzie dzięki rozłożonym gąsienicom SPK60 zwiększa swój udźwig w porównaniu do podobnych maszyn.
Oprogramowanie pozwala elektronicznie sterować żurawiem bezpośrednio za pomocą zdalnego sterowania radiowego, gdzie wszystkie dane robocze są wyświetlane w czasie rzeczywistym. Żuraw jest również wyposażony w rozsuwane gąsienice bez stabilizatorów, które mogą unieść do 3 ton w trybie Pick & Carry i 6 ton w trybie statycznym. Różne wysięgniki i narzędzia są dostępne i całkowicie zintegrowane z maszyną: operator może samodzielnie montować i demontować komponenty i akcesoria.
Mini-żuraw jest niezwykle łatwy w transporcie i ma jedynie 5,8 m długości, co ułatwia jego rozładunek z ciężarówki.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative