20 mini żurawi Jekko SPX424 dla Boels Rental!

Opublikowano dnia 31 sierpnia 2018 Kategoria:

Jekko i europejski lider rynku wynajmu – firma Boels, podpisali umowę na dostawę dla 20 jednostek modelu SPX424.
Zaprezentowany w lutym 2017 r. podczas spotkania technicznego i handlowego dla firmy Boels, pierwszy SPX424 został już dostarczony. Kolejne 20 jednostek zostaną dostarczone wkrótce. Stworzą one kategorie mini żurawi w ramach floty firmy.
Pan Alberto Franceschini (nasz kierownik ds. Sprzedaży) wyjaśnia powody, dla których najlepiej oceniana firma, jak Boels, zaufała nam: „będąc najbardziej skutecznym, SPX424 wyróżnia się najlepiej sprzedającym mini żurawiem, który przechodzi przez pojedyncze drzwi. Wyposażony w silnik wysokoprężny i elektryczny, posiada hydrauliczny wysięgnik do 15 m wysokości, automatyczny system stabilizacji, Plug & Play i automatyczne rozpoznawanie narzędzi, intuicyjny interfejs graficzny z 14 dostępnymi językami – wszystko w pełnej zgodności z regulacją N1300. Wszystkie te cechy i wiele innych elementów stawiają Jekko na pozycji lidera w branży pod względem bezpieczeństwa i przyjazności dla użytkownika „.
Łatwo zrozumieć, dlaczego Boels zdecydował się polegać na doświadczeniu Jekko, wybierając żuraw, który jest w stanie spełnić najróżniejsze wymagania robocze: konstrukcję i budynek, instalację mechaniczną, obsługę szkła i drewna, konserwację przemysłową itp.

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative