JEKKO z nowym centrum dystrybucyjnym w Warszawie. Wynajem z dostawą możliwą z dnia na dzień!

Opublikowano dnia 22 stycznia 2021 Kategoria:

Jekko to jeden z najważniejszych globalnych producentów mini dźwigów. Wykorzystując niespełna pół wieku doświadczeń w tej branży, zapewnia obecnie efektywne przenoszenie i podnoszenie elementów z uwzględnieniem coraz większej kompaktowości urządzeń. Równocześnie producent – włoska firma zlokalizowana pod Treviso – konsekwentnie rozbudowuje sieć sprzedaży, wykorzystując możliwości logistyczne 35 dealerów na świecie. Polski oddział Jekko duży nacisk położył na to, by od 2021 r. urządzenia dostarczać do odbiorców jeszcze szybciej – sprzyjać temu będzie nowe centrum logistyczne, które powstało w stolicy. Dzięki temu zarówno wynajem, sprzedaż, jak i ekspozycja oraz serwis Jekko w centralnej Polsce zyska nowe możliwości.
Wynajem mini dźwigów – nowe centrum dystrybucyjne, dużo szybsza dostawa i niższe koszty transportu
Mini żurawie Jekko dostępne są od ręki – sprzyjają temu wysokie stany magazynowe umożliwiające podjęcie szybkiej dostawy urządzeń oraz części zamiennych w ramach usługi serwisowej. Wszystkie produkty dostarczane są wraz z precyzyjnym opisem zarówno możliwości urządzenia, jak i sposobów jego konserwacji.
Jekko zapewnia również kompleksowe szkolenia prezentujące możliwości efektywnego wykorzystywania niezawodnych włoskich mini żurawi.
Szybkości realizacji zleceń od 2021 r. sprzyjać będzie lokalizacja nowego centrum dystrybucyjnego Jekko. Mini dźwigi w Warszawie dostępne są w ramach wynajmu, sprzedaży detalicznej i hurtowej w centrum dystrybucyjnym Jekko zlokalizowanym przy ul. Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki. Nowa lokalizacja to przede wszystkim możliwość dostawy urządzeń z dnia na dzień oraz dużo niższe koszty transportu.
Centrum dystrybucyjne Jekko w praktyce będzie łączyło funkcje magazynowe oraz serwis. Dzięki temu klienci z centralnej części Polski mogą liczyć zarówno na szybszą obsługę zamówień, jak i transport maszyn z dnia na dzień.
Wyłączny dystrybutor urządzeń marki Jekko Polska posiada w portfolio także marki CATCHSHIFT oraz VIAVAC. CATCHSHIFT to polski producent podnośników próżniowych do elementów betonowych i brukarskich. VIAVAC to natomiast renomowane podnośniki próżniowe do płyt warstwowych i montażu szkła.
W centrum dystrybucyjnym w Nowym Dworze Mazowieckim w parku maszyn oprócz produktów Jekko miejsce zagrzeją zarówno podnośniki CATCHSHIFT oraz VIAVAC.
WYNAJMIJ MASZYNĘ I KORZYSTAJ Z NIEJ JUŻ JUTRO!
NOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE I SERWISOWE MAREK VIAVAC, JEKKO, CATCHSHIFT
Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki
Sprawdź szczegóły dojazdu >>>

DODATKOWE INFORMACJE

Skontaktuj się
z nami już teraz!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative